Balustrady - elegancki element wykończenia

O tym, jak wspaniale może prezentować się dom dzięki naszym balustradą przekonał się już nie jeden klient. Do produkcji zawsze wkładamy nasze całe rzemieślnicze serce gdyż balustrady łączą w sobie dwie najważniejsze cechy: funkcjonalność oraz elegancję. Z każdym zrealizowanym przez nas projektem przekonujemy się, jak wiele szczęścia możemy dać naszym klientom. Wystarczy dobór odpowiedniego materiału, przemyślana koncepcja, oryginalny pomysł i przekazanie nam tego wszystkiego, aby otrzymać produkt finalny o wysokich walorach estetycznych oraz wytrzymałej konstrukcji. Nasza firma wykonuje warianty wewnętrzne, zewnętrzne

Balustrady wewnętrzne

Balustrady do schodów antresol to bardzo ważny element aranżacyjny. Powinien być stylowym wykończeniem zarówno wnętrz klatek schodowych jak i zewnętrznych schodów. Cała konstrukcja powinna przede wszystkim zapewnić odpowiednie podparcie podczas wchodzenia lub schodzenia ze schodów. Dzięki temu możemy uniknąć przykrych w konsekwencji wypadków. Dzięki temu możemy uniknąć przykrych w konsekwencji wypadków. Dlatego szczególnie dbamy, aby użyte w tej konstrukcji materiały cechowały się najwyższym stopniem trwałości i dawały gwarancję bezpieczeństwa. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i wykonujemy go z najwyższa jakością. Nasze balustrady jesteśmy w stanie dopasować do dowolnego typu schodów. Żaden projekt nie jest nam straszny, ponieważ dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu w montażu balustrad schodowych, jesteśmy w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszym zleceniom! Cena naszych produktów zawsze idzie w parze z ich jakością. Dlatego jeśli interesuje Cię długowieczna zapraszamy do kontaktu.

Balustrady wewnętrzne

wysokiej jakości balustrady które odznaczają się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu tak dobrze pełnią swoją funkcję na zewnątrz budynków.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu tworzymy bezpieczne w użytkowaniu balustrady, które odpowiednio zabezpieczą każdy taras oraz balkon, a jednocześnie będą stanowiły jego ozdobę. Wspólnie zadbamy o to, by znaleźć barierki, które doskonale wpasują się w styl architektoniczny danego budynku – zarówno tego mieszkalnego, jak i firmowego czy handlowo-usługowego.

Dysponujemy szerokim wyborem różnorodnego materiału ozdobnego, z którego wykonujemy nasze produkty.. Wykorzystujemy pręty okrągłe, kwadratowe, profile oraz różne detale, takie jak liście, kwiaty itp. Nasze wyroby mają także różne kształty i rozmiary, przy ich tworzeniu zawsze kierujemy się oczekiwaniami naszych Klientów, których zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

Na życzenie klienta możemy zastosować jedną z najlepszych metod walki z korozją: cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe