O firmie

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się produkcją konstrukcji stalowych, metalowych i drewnianych. Nasza oferta obejmuje przęsła, bramy przesuwne i skrzydłowe, furtki, balustrady (tarasowe, balkonowe, schodowe) oraz wszelkie inne konstrukcje metalowe. Wszystkie realizowane przez nas projekty charakteryzuje duża dbałość o najmniejszy szczegół i indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwala nam realizować projekty coraz doskonalsze, podążające za trendami w dziedzinie ogrodzeń, balustrad, czy nowoczesnych mebli ogrodowych.

Praca przy tworzonych przez nas konstrukcjach, to przede wszystkim nasza pasja, w którą wkładamy całe nasze rzemieślnicze serce.Wszystkie nasze wyroby zostały wykonane według własnych lub zleconych projektów. Rozwój oraz zadowolenie Naszych klientów sprawia, że chętnie podejmujemy się realizacji nowych projektów i pomysłów.

Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań więc nie ma zadania, którego nie zrealizujemy

Nie robimy nic na zapas, każdy wyrób jest projektowany indywidualnie, stosujemy nowoczesne wzornictwo i sposoby wykonania. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, od fachowych porad przy składaniu zamówienia, przez dowóz, aż po sam montaż. Dbamy o to by każdy klient był zadowolony z naszych usług. Naszą działalność świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego, ale też nie grodzimy się wysokim płotem od innych regionów.

Wszystkie konstrukcje są malowane co zapewnia im nie tylko atrakcyjny wygląd, ale przede wszystkim trwałość na lata, ocynkowujemy ogniowo i lakierujemy proszkowo lub natryskowo.